O nas

  Ewa Gutowska
  Jakub Knitter
  Izabela Krajewska
  Piotr Podbielski
  Olga Rogozińska - O Oli wiemy następujące rzeczy: Ciężko pracuje, niewiele mówi. A kiedy już - to wspomina coś o pieskach, że lubi... szczególnie takie rasy jak amstaff, pitbull, rottweiler. Podobno ma nawet jednego takiego. Nie wiedzieć czemu nikt nie chciał sprawdzić :-) W czasie przerw w pracy Ola je. Je na co tylko ma ochotę i w ilościach, których wszyscy zazdroszczą. I mimo to wciąż i nieustająco jest przecudnie szczupła :-)
  Agata Skrodzka

 
Daniel Świeciak - magister inżynier telekomunikacji, absolwent Politechniki Gdańskiej, współwłaściciel PGProjektu. Nie lubi jak ktoś używa czcionki innej niż Arial, ciągle wszystko układa, porządkuje i przesuwa kalendarz. Czasem lubi pozłośliwić.
  Arkadiusz Wiszniewski - współwłaściciel firmy, absolwent Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, myśliwy. Kiedy nie poluje to pracuje, tzn. pracuje 25h/dobę przez 8 dni w tygodniu i wciąż uważa, że to za mało.
  Anna Zaręba
Aktualności
Data dodania: 11.08.2015
Szukamy pracowników (III)
Chętnych do pracy poszukujemy... Stanowisko: Asystent projektanta (branża telekomunikacyjna).
telefon stacjonarny:
89 333 50 22
telefon mobilny:
601 655 177 665 505 086
napisz do nas e-mail:
biuro@pgprojekt.pl
PGProjekt Olsztyn - projektowanie sieci i instalacji telekomunikacyjnych, teletechnicznych, elektrycznych, elektroenergetycznych CCTV, TVK i innych, obsługa inwestycji związanych z branż telekomunikacyjną, wykonawstwo, nadzory, pomiary, światłowody, linie, monitoring, sieci telekomunikacyjne, CCTV, projekty ogrodów i zieleni, nadzory...
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
?>