Certyfikaty

Firma PGProjekt specjalizuje się w projektowaniu szeroko pojętych sieci i instalacji teletechnicznych, telekomunikacyjnych, elektrycznych i elektroenergetycznych. Oferujemy także obsługę i nadzór nad inwestycjami prowadzonymi przez naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie i obecność na warmińsko - mazurskim rynku branży telekomunikacyjnej i elektrycznej pozwala wykonywać zlecone nam zadania terminowo, pokonując wiele przeszkód, na które napotykają inwestorzy w trakcie prowadzenia procesu budowlanego.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą m.in.: Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych branży teletechnicznej, elektrycznej i elektroenergetycznej wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód i pozwoleń, projekty sieci monitoringu i telewizji przemysłowej, projekty systemów automatyki przemysłowej, prowadzenie nadzorów inwestorskich, wykonywanie projektów towarzyszących inwestycjom, takich jak projekty organizacji ruchu, inwentaryzacje zieleni i inne, organizacja i wykonawstwo inwestycji związanych z branżą, kosztorysowanie inwestycji, obsługa centralek i wszelkiego rodzaju sprzętu telekomunikacyjnego i informatycznego będącego w posiadaniu naszych Klientów spawanie i pomiary traktów optycznych, pomiary elektryczne. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do firm i biur projektowych realizujących złożone projekty i zadania, gdzie pośród wielu innych branż, znajdują się także branże telekomunikacyjna, elektryczna i elektroenergetyczna.

Aktualności
Data dodania: 11.08.2015
Szukamy pracowników (III)
Chętnych do pracy poszukujemy... Stanowisko: Asystent projektanta (branża telekomunikacyjna).
telefon stacjonarny:
89 333 50 22
telefon mobilny:
601 655 177 665 505 086
napisz do nas e-mail:
biuro@pgprojekt.pl
PGProjekt Olsztyn - projektowanie sieci i instalacji telekomunikacyjnych, teletechnicznych, elektrycznych, elektroenergetycznych CCTV, TVK i innych, obsługa inwestycji związanych z branżą telekomunikacyjną, wykonawstwo, nadzory, pomiary, światłowody, linie, monitoring, sieci telekomunikacyjne, CCTV, nadzory...
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
?>